آزمایشگاه پویش اصفهان

بهترین آزمایشگاه در اصفهان
بهترین آزمایشگاه در اصفهان
آگوست 4, 2020
آزمایشگاه ارسالی با جوابدهی فوری
خدمات آزمایشگاه ارسالی با جوابدهی فوری
سپتامبر 1, 2020
آزمایشگاه پویش اصفهان

آزمایشگاه پویش اصفهان

آزمایشگاه پویش اصفهان با انجام تمامی آزمایشات با جدیدترین و پیشرفته ترین امکانان و تجهیزات گام مهمی را در جهت سلامت تمامی افراد برداشته است .

آزمایشگاه بالینی چیست؟ بررسی فعالیت‌های آن

فرایند تشخیص بیماری‌های مختلف و درمان آن‌ها ممکن است روند طولانی را به دنبال داشته باشد که در طی آن، اقدامات گوناگونی برای درمان و معالجه‌ی بیماری‌ها انجام می‌شود.

از جمله اقداماتی که برای تشخیص بیماری‌ها و یا تاثیر روند درمان باید عملی گردد، انجام آزمایشات مختلفی است که توسط پزشکان انجام می‌شود. حال سوال اصلی این است که روند انجام اینگونه آزمایش‌ها به چه شکل است. برای پاسخ به این سوال، باید به پاسخ سوال دیگری پرداخت.

آزمایشگاه بالینی چیست و چه اقدامات و فعالیت‌هایی در طی روند درمان بیماری‌ها انجام می‌دهد؟

در پاسخ باید گفت که پس از معاینه‌ی بیمار توسط پزشک، ممکن است تعدادی آزمایش جهت پی بردن به نوع و میزان پیش روی بیماری تجویز شود. انجام این آزمایشات بر روی نمونه‌های خون، ادرار و یا مدفوع و دیگر نمونه‌های دریافت شده توسط یک آزمایشگاه بالینی پیشرفته مثل آزمایشگاه پویش اصفهان و انجام تحقیقات و آزمایشات لازم بر روی آن انجام می‌شود و در نهایت، نتیجه‌ی لازم از این آزمایشات توسط متخصصان مشغول در این آزمایشگاه‌ها اعلام می‌شود.

در این آزمایشگاه‌ها مراحل مشخصی برای انجام آزمایشات باید طی شود. در ابتدا مشخصات اصلی بیماران از آن‌ها دریافت می‌شود و پس از پذیرش شدن و ثبت نوبت برای او شرایط مورد نیاز برای آزمایش دادن بیمار به او اطلاع داده می‌شود. اگر بیمار مورد نظر شرایط لازم را داشته باشد، در نهایت آزمایشات لازم انجام می‌شود.

تمامی اقدامات و فعالیت‌های انجام شده در یک آزمایشگاه بالینی مثل آزمایشگاه پویش اصفهان ، با توجه به استانداردهای بین‌المللی و کنترل کیفیت انجام می‌شود. در این آزمایشگاه‌ها یک مسئول فنی وجود دارد که باید با تمام بیماری‌ها و نکات مربوط به آن‌ها آشنا باشد؛

لازم به ذکر است که نتایج به دست آمده از انجام آزمایشات باید توسط او تایید شده و سپس اعلام شود. وجود این مسئول فنی که یک متخصص پاتولوژی است، در تمام آزمایشگاه‌های بالینی در سراسر جهان ضروری است.

انجام آزمایشات لازم بر روی نمونه‌ها‌ی دریافت شده از بدن بیمار در یک آزمایشگاه بالینی انجام می‌شود‌.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button