خدمات آزمایشگاه ارسالی با جوابدهی فوری

آزمایشگاه پویش اصفهان
آزمایشگاه پویش اصفهان
آگوست 15, 2020
تولید و کشف واکسن ویروس کرونا
تولید و کشف واکسن ویروس کرونا
سپتامبر 1, 2020
آزمایشگاه ارسالی با جوابدهی فوری

بررسی خدمات یک آزمایشگاه ارسالی با جوابدهی فوری

انجام آزمایش‌های مختلف توسط ارائه خدمات آزمایشگاه ارسالی با جوابدهی فوری برای آگاهی از وجود بیماری‌ها و یا شدت آن‌ها برای طی کردن روند درمان به بهترین شکل و نتیجه‌گیری از فرایند درمان امری ضروری و غیرقابل چشم پوشی است.

در آزمایشگاه‌ها با دریافت نمونه‌های خونی و یا نمونه‌ی ادرار و… بررسی‌ها و آزمایش‌های لازم را انجام می‌دهند تا از وجود بیماری و یا تغییرات داخلی بدن انسان‌ها آگاه شده و سپس اقدامات لازم را انجام داد. در آزمایشگاه‌های مختلف خدمات زیادی در اختیار مراجعه کنندگان قرار می‌گیرد که با توجه به سطح کیفیت کار آزمایشگاه و عوامل دیگری چون بهداشتی بودن آن، می‌توان به انتخاب یک آزمایشگاه اقدام کرد.

در یک آزمایشگاه‌ ارسالی این امکان وجود دارد که نتیجه‌ی آزمایش به شکل آنلاین و یا از طریق تماس و فکس به دست مراجعه‌کنندگان برسد. چرا که در بعضی مواقع به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا وجود مشکلات دیگر، امکان مراجعه‌ی حضوری به آزمایشگاه و دریافت نتیجه‌ی آزمایش برای شخص بیمار وجود نخواهد داشت.

لذا وجود این امکان در یک آزمایشگاه‌ ارسالی سبب می‌شود تا روش کار آن نسبت به سایر آزمایشگاه‌ها برتر واقع شود.

نکته‌ی دیگری که وجود دارد، ضرورت ارسال به موقع جواب آزمایش‌ها با توجه به شرایط فرد مراجعه کننده است؛

به طور مثال هنگام رخ دادن یک تصادف و یا سوانح طبیعی مثل زلزله و آتش سوزی، ممکن است افرادی که دارای جراحت‌های بسیار شدید و شرایط حادی هستند، تحت درمان‌های سخت قرار گرفته و اطلاع از وضعیت سیستم بدنی آن‌ها ضروری باشد.

به همین دلیل آزمایشات زیادی برای آگاهی از این موضوع انجام می‌شود که با توجه به جدیت شرایط حاکم لازم است نتایج آزمایشات انجام شده خیلی سریع در اختیار عوامل بیمارستان قرار گیرند.

لذا با انجام آزمایشات لازم در یک آزمایشگاه ارسالی، می‌توان خیلی سریع و بدون هیچ وقفه‌ای اقدامات و آزمایشات لازم را بر روی نمونه‌های گرفته شده از بیمار انجام داده و نتایج را برای پزشکان ارسال کرد.

 

آزمایشگاه ارسالی این امکان را می‌دهد تا بیمار بدون مراجعه‌ی حضوری از نتایج آزمایش‌های انجام شده آگاه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button